Razem 255 077 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
19.04.2019 13:42
Cena: 150 Zł.
O

Kora do ogrodu, kora ozdobna, kora kamienna, łupek

Kora do ogrodu, kora ozdobna, kora kamienna, łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia Księżyce oferuje na sprzedaż korę kamienną. Jest ona idealną alternatywą dla tradycyjnej kory drzew, nie tylko pod kątem wizualnym, czy estetycznym, ale także pod tym jakościowym i praktycznym.Wygląda nietuzinkowo na dróżkach, skarpach, czy wśród zieleni. Oferujemy korą kamienną w różnych frakcjach. Kora łupkowa 30-60 mm – 150,00 zł netto/ ... więcej »
Naturalny łupek, kamień na ścieżki, kaskady, szarogłaz - Zdjęcia do ogłoszenia
Przedmiotem sprzedaży jest łupek surowy o wszechstronnym zastosowaniu. Można z niego stworzyć wiele niepowtarzalnych budowli. Jest to kamień, który zachwyca swą wszechstronnością, ciepłym kolorem, a przede wszystkim niską ceną. Kamień może być stosowany do budowy murów warstwowych, alejek, oczek wodnych oraz innych obiektów architektury ogrodowej. K ... więcej »
Kamień na skarpy do stawu zalewu rzeki mury oporowe nasypy - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia piaskowca oferuje kamień do ogrodu z naturalnego piaskowca. Prezentowany kamień w tym ogłoszeniu jest w cenie 60 PLN za tonę luzem z załadunkiem na wywrotki. Kamień nadaje się na skarpy stawów, zalewów oraz innych zbiorników wodnych. Cena kamienia : - luzem na wywrotkach 60 PLN / tona - spakowany 120 PLN / tona Wysyłka kamienia spakowan ... więcej »
Płyty z kamienia dekoracyjne elewacyjne na podłogę do sauny - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień dekoracyjny w postaci płyt szlifowanych z naturalnego piaskowca kolorowego. Oferowane płyty na zdjęciach mają wymiary 60x60x2 cm . Na jedną paletę ładujemy maksymalnie 20 m2 płyt. Płyty można montować na ścianach oraz na podłogach. Specyfikacja płytek dekoracyjnych : rodzaj kamienia: piaskowiec kolorowy wymiary: 60x60x2cm kraj ... więcej »
Zbiorniki na wodę deszczową F-Line, BlueLine II, Monolith -. - Zdjęcia do ogłoszenia
Zbiorniki podziemne z polietylenu dostosowane do każdych warunków gruntowych. Pojemność 1500-10000 litrów. Oferta cenowa na zapytanie.
17.04.2019 10:36
O

Dekoracyjne punkty poboru wody.

Dekoracyjne punkty poboru wody. - Zdjęcia do ogłoszenia
Punkty poboru rozstawione w ogrodzie ułatwiają podlewanie stanowiąc jednocześnie element dekoracyjny. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa imitującego naturalny kamień lub drewno. Oferta cenowa na zapytanie.
Kamień na elewację, elewacja kamienna, płytka elewacyjna, - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia DKSM Księżyce zaprasza do zakupu kamienia na elewację o grubości 1-4 cm. Kamień ten jest trwały i wytrzymały, odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Po ułożeniu wygląda oryginalnie i ponadczasowo. Rozmiar kamienia to 15-80 cm, grubość 1-4 cm. Koszt kamienia wynosi: 420 zł netto za 1 tonę na palecie. Na palecie znajduje się około 20 ... więcej »
Kamień do gabionów, łupek gabionowy, gabion, kamień ozdobny - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia Księżyce oferuje świetnej jakości kamień do wypełniania koszy gabionowych, które stały się coraz bardziej modne i popularne. Jest naturalny łupek, o niskiej nasiąkliwości i odporny na trudne warunki atmosferyczne. Oprócz wysokiej jakości kamienia, oferujemy również niską cenę. Rozmiar kamieni do gabionów to 60-150 mm. Ogłoszenie doty ... więcej »
UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ TEL 787322263
Podkarpackie
+48787322263
Kamień na murki, murowy, mury z kamienia, mury z łupka - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia Łupka Szarogłazowego Księżyce oferuje kamień murowy luzem. Nasz księżycowy łupek można wykorzystać na wiele sposobów. Świetnie nadaje się do budowy murków czy ogrodzeń. Rozmiar to 100-300 mm, grubość: do 15 cm. Z 1 tony kamienia można wymurować od 0,6-0,8 m3 muru. Kamień jest mrozoodporny, o niskiej nasiąkliwości i nie wymaga impregnacji. ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Kora łupkowa TANIO, łupek, kora kamienna, kora do ogrodu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia Księżyce poleca naturalną korę kamienną. Kształtem i wyglądem bardzo przypomina korę drzewiastą, ale ma duże lepsze parametry. Jest trwała, bo kamienna, nie trzeba jej co roku uzupełniać, nie ulega biodegradacji, wiatr jej nie wywiewa. Można ją wysypać na ścieżki, skalniaki, rabaty, dróżki . Tylko u nas można kupić tak świetnej jakości korę. ... więcej »
OBROTOWY PRZYDOMOWY DWUKOMOROWY KOMPOSTER DO ODPADKÓW 270L - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy w ofercie handlowej przydomowe kompostery przeznaczone to przetwarzania na kompost głównie odpadków kuchennych ale i nie tylko. Dzięki możliwości zamieszania zawartości (obracając bębnem kompostownika) znacznie zwiększa się szybkość rozkładu resztek. Dokładne zamknięcie wsypów oraz umieszczenie kompostownika na metalowym stelażu uniemożliwia dost ... więcej »
Kamień na fasady, elewacje kamienne, kamień na budynek - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia Łupka Księżyce oferuje naturalny łupek szarogłazowy. Można go zastosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Tutaj oferujemy kamień fasadowy. Można go wykorzystać na wiele sposobów i stworzyć z niego wszystko, na co tylko wyobraźnia pozwala. Kamień z Kopalni Księżyce dodaje nowoczesności i niepowtarzalnego stylu. Długość kamienia od 15 cm, s ... więcej »
Kamień do gabionów, łupek, gabion, kamień gabionowy - Zdjęcia do ogłoszenia
DKSM Kopalnia Księżyce oferuje wysokiej jakości kamień do gabionów. Doskonale sprawdza się przy tworzeniu oryginalnych ogrodzeń domu, czy budynków biznesowych. Można nim wypełnić także mniejsze kosze gabionowe, które stanowią dekorację, na przykład kwietnik czy donica. Kamień z Kopalni księżyce jest mrozoodporny, nie chłonie wilgoci i nie zmienia swoich ... więcej »
Kamień surowy, naturalny łupek, kamień ozdobny do ogrodu - Zdjęcia do ogłoszenia
DKSM Kopalnia Księżyce oferuje kamień surowy. Można go wykorzystać do budowy oczek wodnych, kaskad, murów, elewacji, ścieżek i wielu innych obiektów architektury ogrodowej. Pojedyncze płyty mogą stanowić odrębną dekorację kamienną. Gwarantujemy wysoką jakość w niskiej cenie. Kamień sprzedajemy luzem. Bardzo ważny element przy zakupie naszego surowc ... więcej »
Kora kamienna, kora ozdobna, kamień do ogrodu, kora łupkowa - Zdjęcia do ogłoszenia
DKSM Kopalnia Księżyce oferuje korę kamienną w worku big- bag. Kora ta nie ulega biodegradacji, nie porasta mchem, jest materiałem trwałym, estetycznym i pasuje do każdego stylu. Jest coraz częściej wykorzystywana jako materiał dekoracyjny do ogrodu. Tylko u nas tak niska cena i świetna jakość! Można u nas kupić korą kamienną w różnych frakcjach. ... więcej »
łupek szarogłazowy, kamień na murki, kamień na kaskady - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia Księżyce oferuje naturalny kamień surowy. Ma on wszechstronne zastosowanie. Można go wykorzystać do różnego rodzaju aranżacji w ogrodach, parkach, zieleni miejskiej i wielu innych. To doskonały materiał na murki, ścieżki ogrodowe, oczka wodne, kaskady, skalniaki, elewacje. Ma niską nasiąkliwość, jest mrozoodporny, twardy, a jego ciepła szaro ... więcej »
31.03.2019 15:54
Cena: 1 Zł.
O

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ RUDNA MAŁA MIŁOĆIN

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ RUDNA MAŁA MIŁOĆIN - Zdjęcia do ogłoszenia
SPRZEDAŻ UKŁADANIE KOSTKI TEL 787322263
Podkarpackie
+48787322263
30.03.2019 12:20
Cena: 420 Zł.
O

Kamień na elewację, płytki elewacyjne, łupek tanio

Kamień na elewację, płytki elewacyjne, łupek tanio - Zdjęcia do ogłoszenia
Przedmiotem sprzedaży jest łupek elewacyjny brązowo - szary o grubości 1-4 cm. Kamień jest mrozoodporny i wodoodporny. Świetnie wygląda na elewacji zewnętrznej i wewnętrznej. Ma doskonałe walory wizualne i estetyczne. Nasz łupek jest mrozoodporny i nie wymaga impregnacji. Oferta skierowana tylko do odbiorców hurtowych. Minimalny zakup to 1 tona. ... więcej »
Kamień murowy, murki z kamienia, łupek szarogłazowy, - Zdjęcia do ogłoszenia
Kopalnia Łupka Szarogłazowego Księżyce oferuje kamień murowy luzem. Można go wykorzystać na wiele sposobów. Świetnie nadaje się do budowy murków czy ogrodzeń. Spełnia swoją rolę nie tylko w przydomowych aranżacjach, ale z powodzeniem można go używać w przestrzeni publicznej. Ma ciepłą barwę, więc nie męczy oczu, a jego świetne parametry pozwalają go sto ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 655
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)