Razem 262 743 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Zapraszamy Państwa w odwiedziny naszej Kwiaciarni Strzegomskiej funkcjonującej we Wrocławiu. To w tym miejscu czekają najpiękniejsze i najbardziej aromatyczne kwiaty niezależnie od pory roku!

Skupiamy się na tym, aby każdy klient był całkowicie zadowolony z tego, co jesteśmy w stanie mu zaoferować. Z tego też względu Kwiaciarnia Strzegomska przygotowuje wspaniałe bukiety na każdą okazję – zgodnie z aktualnymi trendami florystycznymi. Do kompozycji używamy tylko i wyłącznie kwiaty od zweryfikowanych przez nas dostawców.

Przygotowujemy różnego typu wiązanki – są to między innymi wyróżniające się bukiety ślubne i okolicznościowe na każdą ważną okazję, a ponadto bukiety funeralne. wykonujemy je w różnych opcjach kolorystycznych, wielkościach oraz z dodatkiem ozdób odpowiadających klientowi.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych florystów, którzy wiedzą, w jaki sposób tworzyć piękne bukiety. Ponadto zawsze służą poradą, w sytuacji gdy klient nie może zdecydować się na jaki wybrać wzór bukietu.

Działamy również jako kwiaciarnia internetowa – jeżeli zechcą Państwo zamówić kwiaty lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, to zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego który znajduje się na witrynie.

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w ramach tworzenia wyróżniających się bukietów okolicznościowych, bukietów ślubnych oraz kompozycji funeralnych. Dotrzymujemy umówionych terminów, dlatego też skończony bukiet czeka na klienta zawsze gdy jest on potrzebny. Dodatkowo wyróżniają nas atrakcyjne ceny.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.11.2015 12:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438562
Rubryka ogłoszenia: Kwiaty, róże
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Kwiaciarnia internetowa - kwiaty, bukiety ślubne i okoliczno - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wojtek Jedrus
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: kwiaciarniastrzegomska.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Wojtek Jedrus
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kwiaty, róże
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)