Razem 254 829 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Chcesz mieć pewność, że usługa będzie wykonana precyzyjnie- skorzystaj z naszych usług. Wykonywane przez nas ogrodzenia określane są mianem solidnych i godnych polecenia. Dostosowujemy się do klienta w zależności od jego potrzeb. Wykonujemy tekże inne usługi w zakresie ogrodzeń: słupki, podmurówki, siatka, klinkier, montaże ogrodzeń gotowych
Oferujemy usługi: -niwelacje terenu, skarpowanie, -wykopy pod fundamenty i budynki, -załadunek i wywóz materiałów sypkich -rozbiórkę budynków -transport materiałów syplkich Zaplecze techniczne: minikoparka, miniładowarka koparko-ładowarka samochody wywrotki
LIMBA" Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych oferuje do sprzedaży borówki w różnych odmianach i wielkościach, jak również krzewy liściaste, rośliny iglaste i liściaste pienne, drzewa i krzewy iglaste, krzewy owocowe, byliny, różaneczniki, pnącza i inne.
Oferujemy usługi: -niwelacje terenu, skarpowanie, -wykopy pod fundamenty i budynki, -załadunek i wywóz materiałów sypkich -rozbiórkę budynków -transport materiałów syplkich Zaplecze techniczne: minikoparka, miniładowarka koparko-ładowarka samochody wywrotki
LIMBA" Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych oferuje do sprzedaży KALMIĘ, AZALIĘ, RÓŻANECZNIKI i wiele innych krzewów i drzew ozdobnych oraz owocowych.
21.04.2009 17:19
O

Drzewa i Krzewy Iglaste

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych oferuje do sprzedaży drzewa i krzewy iglaste w różnych odmianach tj.: Cis, Cyprys, Daglezja, Jałowiec Chiński, Jodła, Kosodrzewina, Sosna, Świerk, Żywotnik zachodni (Thuja) i inne.
RośliLIMBA" Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych oferuje do sprzedaży rośliny iglaste i liściaste pienne w różnych odmianach i wielkościach tj.: Cyprysik, Świerk biały i Kłujący, Wierzba całolistna, Katalpa, Żywotnik zachodni formowany i inne. ny Iglaste i Liściaste Pienne
21.04.2009 17:15
O

maty słomiane budowlane

produkcja i sprzedaż mat słomianych budowlanych o wymiarach 175x200cm, transport gratis
Tworzymy projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i jego rodziny. Nie ograniczamy ilości konsultacji do 3-4 spotkań. Pracujemy do momentu pełnego zadowolenia z pracy. Wiemy, że tworzymy coś co zostanie z Tobą na lata. Projektujemy zarówno zieleń jak i nawierzchnie ogrodowe, nawodnienia czy oświetlenie. ZAKŁADANIE OGRODÓW Każdorazowo opuszczamy miejsce realizacji dopiero przy pełnej satysfakcji klienta. Zajmujemy się zarówno niewielkimi og ... więcej »
MODEL ZASPAKAJAJĄCY WSZELKIE WYMAGANIA. Są dostępne różne wersje: na 230 lub 400 V, w wersji wolnej lub szybkiej, dobierane w zależności od ciężaru i wymiarów bramy. Są dostępne różne wersje: z łańcuchem, szybkim odblokowaniem i funkcją obecności operatora. Możliwość instalacji bezpośrednio na wałku lub przy użyciu przekładni łańcuchowej.
REKLAMA
REKLAMA
21.04.2009 17:11
O

ALTANY KRYTE STRZECHĄ

UKŁADANIE DACHÓW TRZCINOWYCH - STRZECHY - BUDOWA KONSTRUKCJI Z DREWNA. Układamy strzechę na domach mieszkalnych , zabudowaniach gospodarczych , pawilonach ogrodowych, altanach , które posiadamy w całorocznej ofercie - strona www.strzechy.republika.pl Przeprowadzamy remonty starych zabudowań z drewna pokrytych strzechą. Teren naszego działania to kraj oraz UE , posiadamy spore doświadczenie w pracy poza krajem.
OFERUJEMY PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ SYSTEMU AUTOMATYCZNGO NAWADNIANIA TRAWNIKÓW ORAZ CAŁYCH OGRODÓW ZAPEWNIAMY DARMOWY PROJEKT I WYCENE INWESTYCJI.
naturalny kamień-piaskowiec Wysokość 80cm, średnica 80 cm Może służyć w ogrodzie na kwiaty lub na wodę Moje dzieła wykonuję z naturalnego kamienia ( piaskowca ), proszę nie mylić z odlewami z betonu i tym podobnych mas, których jest sporo na aukcjach, bo to tak jakby porównać prawdziwy kwiat do sztucznego. Poza tym wszystkie rzeźby są wykonywane przeze mnie ręcznie, dzięki czemu są starannie wykończone, a ponadto posiadają indywidualny charakter . ... więcej »
Piękna kolumna naturalny kamień-piaskowiec Wysokość kolumny 100 cm szerokość 40/40 cm Moje dzieła wykonuję z naturalnego kamienia ( piaskowca ), proszę nie mylić z odlewami z betonu i tym podobnych mas, których jest sporo na aukcjach, bo to tak jakby porównać prawdziwy kwiat do sztucznego. Poza tym wszystkie rzeźby są wykonywane przeze mnie ręcznie, dzięki czemu są starannie wykończone, a ponadto posiadają indywidualny charakter . Takich rzeźb nie ... więcej »
Opcje dodatkowe: odbiór osobisty. Opis: Szkóka Krzewów Ozdobnych
Szkółka Krzewów Ozdobnych oferyje tuje kopane zgruntu w balocie wys. 1,5m oraz świerki ,kosodrzewiny,jodły i inne. Zapraszamy
21.04.2009 16:53
O

eAltanka z kontenerów

: Sprzedam altankę z dwóch kontenerów zestawionych w kształcie litery L. Cena do negocjacji
MOŻESZ MIEĆ W TWOIM OGRODZIE ŻYWA GRZYBNIA - GRZYBY LEŚNE 250ml Grzybnia zresztą jak każda jest organizmem żywym
MOŻESZ MIEĆ W TWOIM OGRODZIE ŻYWA GRZYBNIA - GRZYBY LEŚNE 250ml Grzybnia zresztą jak każda jest organizmem żywym
: ŚWIADCZYMY USŁUGI WYWOZU GRUZU , ODPADÓW BUDOWLANYCH , ŚMIECI. KONTENERAMI:KP 5,6,7. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT,MOŻLIWOŚĆ ZAŁADUNKU. ZAMÓWIENIA TEL.509136967, 790283033. SZYBKO TANIO I SOLIDNIE. WARSZAWA I OKOLICE. ZAPRASZAMY I POLECAMY!
Ogłoszenia 1761 do 1780 z 2014
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)