Razem 260 193 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
10.01.2012 16:14

Przesyłka polecona 6zł. Za 1 zł są 2 nasiona, ponieważ nie ma możliwości wystawić 0,50zł za szt, najniższa cena wystawienia 1zł. Hemerocallis, liliowiec, - przedmiotem aukcji są nasiona mix zebrane z mojego matecznika. Liliowce mnożę od 20 lat, mam już piękną kolekcję. Mam klientów z Polski i krajów europejskich.Myślę, że Ci którzy jeszcze nie kupowali u mnie, a się skuszą na pewno będą zadowoleni.

Rośliny te mogą rosnąć na każdej glebie, zarówno w słońcu, jak i w półcieniu: na rabatach wśród innych kwiatów, w grupach na trawniku, przy brzegach zbiorników wodnych i na skarpach. Kwitną od połowy czerwca do końca sierpnia,są odmiany, które powtarzają kwitnienie. Rozrastają się tworząc dekoracyjne kępę .Mogą pozostać w jednym miejscu bez przesadzania do 10 lat. Korzenie mają do 1m długości, dobrze znoszą okresowy brak wody jak i jej nadmiar.Na zimę liście zostawić, a wiosną zagrabić lub poobcinać i zasilić nawozami długo działającymi oraz szybko działającym nawozem "na start". Roślina odwdzięczy się obfitym kwitnieniem.

Nasiona posiać w styczniu, lutym do doniczki z ziemią torfową ph 5,5-6 i zadołować w ziemi, obsypując z góry torfem lub ziemią.Nasiona wzejdą kwiecień, maj, a w sierpniu można przesadzić na grządkę stałą. Można trzymać na parapecie w domu do wiosny, one wschodzą od 14-30 dni. Zakwitną za rok, dwa, a uparciuchy nawet dłużej. Przesyłka polecona 6zł. Pytania można kierować na maila szkolka_ismena@o2.pl lub telefonicznie

na numer 089 5271510

Zapraszam do zakupu.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony http://www.ismena.olsztyn.pl/ oraz na forum, gdzie można przeczytać wiele ciekawostek odnośnie uprawy roślin i obejrzeć ciekawe zdjęcia.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.01.2012 16:14
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 210809
Rubryka ogłoszenia: Rośliny ozdobne, drzewka bonsai
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Grażyna Świątkowska
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48895271510
Web: www.ismena.olsztyn.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Grażyna Świątkowska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Rośliny ozdobne, drzewka bonsai
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)