Razem 256 137 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Aby Twoja trawa cieszyła się pięknym zielonym kolorem , dobrą kondycją i zdrowiem skorzystaj z naszej pomocy. Świadczymy usługi z zakresu:

Aeracji trawnika, czyli jego napowietrzanie, jest to głębokie (10 do 15 cm) nakłuwanie darni kolcami w celu rozluźnienia i napowietrzenia gleby, zwiększenia elastyczności trawnika oraz zdolności regeneracyjne, redukuje mech, polepsza efektywność działania nawozów, rozbija glebę.

Wertykulacji trawnika, która jest zabiegiem pielęgnacyjnym wykonywanym na trawnikach ozdobnych i sportowych, polegający na pionowym cięciu darni, poprawia lepsze warunki dla dopływu powietrza, wody i składników pokarmowych do strefy korzeniowej a także sprzyja usunięcie próchnicy powierzchniowej. Wertykulacja pomaga też zwalczyć chwasty i mech na trawniku.

Piaskowania trawnika polegające na posypywaniu powierzchni trawiastej równomierną warstwą piasku. Piasek wypełnia powstałe nacięcia lub otwory w darni. Zabieg działa korzystnie na stabilność gruntu. Powoduje pojawienie się nowych korzeni i pędów rozłogowych, co zwiększa gęstość darni

Są to zabiegi nie zbędne zaraz po okresie zimowym. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

InterGarden

nr tel.: 504-102-225

strona: www.bajkowyogrod.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 19.05.2015 09:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 334004
Rubryka ogłoszenia: Trawniki
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Aeracja, wertykulacja, piaskowanie, trawa z rolki - Zdjęcie nr 1Aeracja, wertykulacja, piaskowanie, trawa z rolki - Zdjęcie nr 2Aeracja, wertykulacja, piaskowanie, trawa z rolki - Zdjęcie nr 3Aeracja, wertykulacja, piaskowanie, trawa z rolki - Zdjęcie nr 4Aeracja, wertykulacja, piaskowanie, trawa z rolki - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: InterGarden
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.bajkowyogrod.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika InterGarden
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Trawniki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)